Bezpieczeństwo nie jest dziełem przypadku

Ocena ryzyka zapłonu – certyfikacja ATEX

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo nie jest dziełem przypadku

Operat przeciwpożarowy dla odpadów

Zobacz więcej

Szkolenia i kursy ATEX, PPOŻ, BHP, ADR, ochrona przeciwpożarowa, zarządzanie ryzykiem

W miejscu pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo osób zatrudnionych. Warto postawić na profesjonalną pomoc ekspertów, których specjalnością jest szeroko pojęta ochrona przeciwpożarowa i przeciwwybuchowa. Zapewni to pracownikom dobre warunki wykonywania codziennych obowiązków i nie będą bali się oni o swoje zdrowie czy nawet życie.

Jakie szkolenia obejmuje nasza oferta?

Ochrona przeciwwybuchowa i ppoż to główne obszary naszej działalności. Pragniemy zaprosić Państwa na nasze kompleksowe szkolenia ATEX, które poprowadzą rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz osoby posiadające potwierdzenie kwalifikacji Ex przez jednostkę notyfikowaną UE w zakresie ATEX. Oprócz tego zachęcamy także do skorzystania z naszej pomocy osoby szukające fachowej wiedzy z zakresu zarządzania ryzykiem procesowym, jego oceną i analizą zagrożeń. Analiza HAZOP to coś, na czym naprawdę się znamy.

 

Brasa Sp. z o.o. dzięki pracy rzeczoznawców, menedżerów Ex, inżynierów pożarnictwa oraz specjalistów w swoich branżach gwarantuje najwyższą jakość począwszy od merytoryki oceny stanu faktycznego do realizacji kompletnych projektów i założeń wykonawczych. 

Dziesiątki szkoleń i projektów są już za nami, które rodzą doświadczenie, a które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą dają gwarancję rzetelności.

Dokumentacja, projekty, szkolenia oraz każda nasza inicjatywa opatrzone są w umowach i ofertach klauzulą gwarancji rzetelności, gdzie pisemnie dajemy rękojmie prawidłowego wykonania zlecanie. Zespół Brasa w żadnym przypadku nie dopuszcza w swoich projektach treści nieodzwierciedlających aktualnego stanu wiedzy światowej, w tym ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Świadczymy kompleksowe usługi na terenie całej Polski, w tym województwa Śląskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego i Świętokrzyskeigo. Obsługa Firm, Instytucji, Urzędów w zakresie ATEX i PPOŻ oraz PIERWSZEJ POMOCY. Brasa Sp. z o.o. dzięki pracy rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, menedżerów Ex, inżynierów pożarnictwa oraz specjalistów w swoich branżach gwarantuje najwyższą jakość usług, począwszy od merytoryki oceny stanu faktycznego do realizacji kompletnych projektów i założeń wykonawczych zgodnie z zasadami wiedzy i przepisami. Zapraszamy do kontaktu lub wysłania zapytania przez formularz. W ramach najmniejszych wątpliwości lub pytań bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem eksperckim.

Przejdź

W pełni dostosowuje się do charakteru pracy przedsiębiorcy, nasze projekty wykonujemy również poza standardowymi godzinami pracy.

Każde przedsięwzięcie jest nowym i niepowtarzalne i tak jest traktowane. Jeśli szukasz firmy której zakres prac pozwoli Ci spełnić wymogi w zakresie przepisów przeciwpożarowych, ATEX lub SEVESO III czy BHP w twoim zakładzie pracy oraz odpowiedni poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie to nasz zespół Brasa w pełni zapewnia kompleksową obsługę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. 

Skontaktuj się

Zaufali nam:

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brasa Sp. z o.o. z siedzibą Klasztorna 4/5, 28-400 Pińczów w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.